Poledinės žūklės malonumai

Data

2021 02 15

Įvertinimas
0
Picture1.jpg

2021-ųjų metų žiema pagaliau leidžia mėgautis poledinės žūklės malonumais, kurių nebuvo jau keletą metų. Veisiejų regioninio parko direkcijos specialistai gražų pirmadienio rytą patikrino ant didžiausio saugomos teritorijos ežero Ančios žvejojusius žvejus, turėdami tikslą – prevenciškai šviesti ir informuoti žvejus apie teisės aktuose numatytus žvejybos apribojimus.

    Laikantis Mėgėjų žvejybos vidaus vandens telkiniuose  taisyklių, žvejai turi ne tik turėti įsigiję žvejo mėgėjo bilietą, nenaudoti masalui gyvos žuvelės, nenaudoti draudžiamų žvejybos įrankių, turėti smeigus, bet ir užtikrinti švarą žvejybos vietoje -  surinkti 5 metrų spinduliu aplink žvejybos vietą esančias atliekas ir pasibaigus žvejybai jas išmesti į komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.

   Patikrinti žvejai mėgėjai buvo puikiai nusiteikę, nors laimikis dar nebuvo didelis. Mūsų prašymas tebuvo - mėgautis žvejyba atsakingai ir tvarkingai, nepalikti užuovėjų nuo vėjo, susitvarkyti po žūklės, paimti kito žvejo paliktas šiukšles, nes visos paliktos atliekos vėliau yra išplaunamos į ežerų pakrantes, arba ilgam nugula ežerų dugne.

    O tiems, kurie bando išsisukinėti nuo galiojančių taisyklių, primename – žvejo mėgėjo bilietus įsigyti galite internetu ALIS sistemoje - https://alis.am.lt/actionNewApplication.action arba fizinėse parduotuvėse “Perlo” terminaluose. ALIS sistemoje rasite ir informaciją apie išnuomotus ežerus.

    Taigi, nei žvyno, nei uodegos! O lydekų nežvejojam iki balandžio 20-os J!